Dell Latitude 5590

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 5590 sa stal veľmi rýchlo jedným z najobľúbenejších modelov medzi repasovanými notebookmi. Ide o veľký stroj čo do uhlopriečky displeja, ktorá je 15,6", ale celé šasi je pritom príjemne tenké a ľahké.

Latitude 5590 býva osadený procesormi Intel Core 7. alebo 8. generácie, na čo si treba dať pozor. Až 8. generácia totiž oficiálne podporuje Windows 11, čo môže byť pre niekoho zásadné pri rozhodovaní o kúpe. V notebooku sú 2 sloty pre RAM DDR4 s celkovou kapacitou až 32 GB, pričom v prípade vyššej generácie CPU dokážu pamäte pracovať na vyšších frekvenciách. Pri bežnom používaní však rozdiel medzi rýchlosťami 2133 MHz a 2400 MHz ani nespoznáte. Ako disk môžeme použiť aj klasické 2,5" SSD, obvykle sa ale v 5590 stretneme s M.2 diskom. Veľký 15,6" displej môže mať rozlíšenie HD alebo častejšie Full HD, avšak pokiaľ zariadenie používame s USB-C dokovacou stanicou a externými monitormi, tak nám na rozlíšení integrovaného displeja ani nemusí záležať. Notebook môže obsahovať aj dedikovanú grafickú kartu nVidia GeForce MX130, ktorá má solídny výkon pre prácu s multimédiami aj jednoduchšie hry. Dell Latitude 5590 má peknú konektorovú výbavu vrátane USB-C, HDMI a dokonca aj starého VGA.

Ak je pre vaše účely rad 5590 až príliš drahá, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii Dell Latitude 5580. Zaujímať by vás mohol aj vyšší model so silnejším procesorom Dell Latitude 5591. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video