Dell Latitude 5490

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 5490 má veľmi univerzálne možnosti využitia. Kompaktné šasi so 14" displejom je ľahké a vhodné na prácu na cestách, ale dobre sa bude vynímať aj v kancelárii. S USB-C dokovacou stanicou môžete ľahko pracovať na dvoch externých monitoroch av prípade potreby Latitude 5490 jednoducho odpojiť a vziať so sebou treba na poradu. Notebook poháňa procesor Intel Core, ktorý môže byť 7. alebo 8. generácie, pričom tá vyššia už je oficiálne podporovaná systémom Windows 11. Stretnúť sa môžeme aj s konfiguráciou s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce MX130, vďaka ktorej môžete na notebooku aj spracovávať multimédiá alebo hrať jednoduchšie hry. Predovšetkým ide ale o business notebook so zameraním na bezpečnosť a spoľahlivosť.

Ak je pre vaše účely rad 5490 až príliš drahá, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii Dell Latitude 5480. Zaujímať by vás mohlo aj menšie 12,5" prevedenie, Dell Latitude 7280. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.