Dell Latitude 5280

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 5280 sa môže chváliť vysokým výkonom pri minimálnych rozmeroch. Vďaka uhlopriečke displeja 12,5" sa Latitude 5280 radí medzi mininotebooky, ktorých kompaktnosť oceníte predovšetkým pri častom prenášaní. Aj napriek malé rozmery a hmotnosť iba 1,4 kg má však veľa čo ponúknuť z hľadiska výkonu.

V notebooku 5280 nájdeme procesor Intel Core 7. generácie až vo variante i7, a to úsporný dvojjadrový s označením U, vďaka čomu je možné očakávať dlhšiu výdrž pri prevádzke na batériu. Osadiť možno až 32 GB rýchlej pamäte RAM DDR4 a buď klasický 2,5" disk, alebo M.2 aj v ultra rýchlej variante NVMe. Displej o už spomínanej uhlopriečke 12,5" môže mať rozlíšenie HD až Full HD. Latitude 5280 je vybavený dvoma klasickými USB 3.1 konektormi, jedným USB-C, HDMI, LAN a dokonca aj VGA konektorom. Na taký malý notebook je jeho výbava naozaj bohatá.

Pokiaľ vám model 5280 nevyhovuje, mohol by vás zaujať vyšší rad predchádzajúcej generácie, Dell Latitude E7270. K dispozícii je aj väčší 14" model Dell Latitude 5480. Alebo si môžete vybrať cez naše podrobné filtrovanie priamo v sekcii repasovaných notebookov.

Video