Zabalíme to - ale do čoho a za čo?

Zabalíme to - ale do čoho a za čo?

Dorazil k nám kamión s bublinkovými rolami. Celkom 6 km bubliniek, ktoré sú pripravené pre bezpečné zabalenie vášho tovaru. Je to veľa alebo málo? Ťažko povedať. Podstatné je, že vďaka týmto veľkým bublinám vám môžeme bezpečne doručovať vašu repasovanú techniku prostredníctvom aj nie vždy úplne spoľahlivých prepravných firiem, ako sú DPD, DHL alebo GEIS.

baliaci materiál

Časť skladu vyhradená bublinkám

Práve vďaka novým a väčším priestorom, do ktorých sme sa presťahovali, si môžeme dovoliť uskladniť toto množstvo baliaceho materiálu. Vďaka kvalitným, a teda aj drahým bublinkám a odolným novým krabiciam sa balenie stáva značne nákladným. Preto iste chápete, že prepravné, ktoré si účtujeme, nemôže patriť medzi tie najlacnejšie. Na druhú stranu je pravda, že pri objednávke nad 500 € bez DPH máte prepravu úplne zadarmo.

Ak sčítame všetky náklady na balenie (materiál, likvidácia odpadu, práca, štítky, …) dotujeme každú zásielku čiastkou takmer 12 € bez DPH. Ak však chceme mať istotu, že vám tovar dôjde nepoškodený, nemáme inú možnosť. Ak by vám aj napriek tomu prišla technika v balíku poškodená, kontaktujte nás. V rámci garancií vám zašleme okamžite a na naše náklady tovar náhradný, a ten poškodený si stiahneme späť.

Môžeme pre vás urobiť ešte niečo ďalšie? Napíšte nášmu firemnému ombudsmanovi tip na zlepšenie, pomôžete tým sebe i ostatným.

Poslať tip na zlepšenie firemnému ombudsmanovi