Testujeme sami na sebe

Testujeme sami na sebe

Technimax

Určite sa k vám dostala jedna z mnohých správ ohľadom známych osobností, ktoré vystupujú napríklad v reklame na telefóny Samsungu a potom o tom tweetuje z iPhonu. Ide skrátka o reklamu, za ktorú účinkujúci dostane zaplatené, bez toho aby mu naozaj záležalo na prezentovanom produktu. U nás to tak nefunguje – čo vám odporúčame, s tým naozaj pracujeme. Testujeme sami na sebe.

Technimax

V našich kanceláriách nenájdete iný počítač, notebook ani monitor, než repasovaný Dell. V našej serverovni beží repasovaný Dell PowerEdge R720. Každodenne túto techniku naplno využívame a spoliehame sa na ňu. A pretože nás doteraz nesklamala, môžeme ju smelo odporúčať ďalej.

Používame dokonca aj staršie stroje, ktoré sme už vyradili z ponuky – napríklad Dell Precision T7500 pre prácu s grafikou a strih videa. Na našom webe nájdete už len novšie modely Precision, ale my zatiaľ nemali dôvod T7500 meniť.

Keď vám teda odporúčame repasovaný počítač, nie je to len preto, že je to naša práca. Sami na nich denne pracujeme a sme spokojní, a to isté chceme aj pre vás.

Ponuka repasovaných počítačov Dell