Repasujeme už 18 rokov!

Repasujeme už 18 rokov!

Dnes slávime, pretože máme narodeniny. Je tomu presne 18 rokov od založenia firmy Technimax. Niektoré z retro kúskov, ktoré vidíte na fotke, sme v minulosti skutočne predávali. Ako sme vtedy začínali a postupne rástli si môžete prečítať na našom webe v sekcii história firmy.

Retro zbierka Dell

Výstava retro zbierky Dell u nás na predajni

Za úspech ale vďačíme predovšetkým vám, našim zákazníkom. Aby sme vám aspoň malým gestom poďakovali, zapli sme pre vás prepravu zdarma, a to odo dneška až do nedele 19.9. Preprava zadarmo sa vám započíta automaticky na každú objednávku.

Viete, že špeciálne zľavové akcie neorganizujeme. Nejde nám totiž o nalákanie zákazníka na zvýhodnený tovar, ktorého sa potrebujeme zbaviť. Chceme, aby ste si stále mohli vybrať zo stabilného sortimentu repasovanej výpočtovej techniky Dell v prvotriednej kvalite A+. Chceme, aby ste sa na nás mohli dlhodobo spoľahnúť ako v oblasti tovaru, tak aj služieb. Preto vám garantujeme:

Naši predajcovia aj technici sú vám k dispozícii, pripravení poradiť a pomôcť s každým kusom techniky, ktorý ste u nás zakúpili.

Vážime si vašich objednávok, ale aj spätnej väzby a akéhokoľvek podnetu, ktorý nám poskytujete. Neustále sa chceme zlepšovať, ale aby sme vedeli, akým smerom ísť, potrebujeme váš hlas. Ak máte nejaký tip na zlepšenie našich služieb, pochvalu, alebo naopak sťažnosť, napíšte ich prosím cez formulár na webe nášmu ombudsmanovi. Za každú spätnú väzbu sme vďační a zo všetkého sa radi poučíme.

Ďakujeme, že ste s nami. Dúfame, že aj z takej drobnosti, akou je doprava zadarmo, budete mať radosť.

Vyberte si počítač s dopravou zdarma