Prečo neponúkame špeciálne kusovky?

Prečo neponúkame špeciálne kusovky?

Stále sa nám množia otázky na špecifickú výbavu niektorých zariadení, a preto sme sa rozhodli poskytnúť presnejšie informácie a vysvetliť, čo presne robíme a prečo.

Opakujú sa nám otázky typu:

Máte skladom tieto notebooky s dotykovým displejom?
Má táto pracovná stanica zabudovaný radič H710?
Má notebook podsvietenú českú klávesnicu? 


Naša odpoveď znie NIE, aj keď to nie je vždy pravda. Hneď vysvetlíme prečo. Zoberme si príklad ultrabooku Dell Latitude E7440, ktorý síce môže byť vybavený od výrobcu dotykovým displejom, ale početnosť výskytu dotykových displejov je veľmi malá. Dotykové displeje sa objavujú náhodne a vždy sa jedná len o jeden, či veľmi málo kusov v rámci jednej položky. Nemôžeme vám teda sľubovať dotykový displej, keď to nie je vždy pravda. Nemôžeme uvádzať v ponuke „na vyžiadanie“, pretože sa skladové zásoby menia tak rýchlo, že nebudeme schopní túto informáciu nonstop aktualizovať. Ak nám zavoláte a spýtate sa na dotykový displej, odpovieme, že NIE.

Ak by sme vám povedali ÁNO a notebook dodali, nastane veľký problém pri reklamácii alebo ak vám notebook spadne a displej sa pokazí. V rámci reklamácie alebo aj pozáručnej opravy, ktoré garantujeme na všetky naše produkty, nemôžeme zaručiť, že vám do 5tich pracovných dní stroj vymeníme, alebo namontujeme náhradný dotykový displej, keď si nebudeme istí, že po dobu ďalších 5–7 rokov budeme mať tento diel k dispozícii..


V súlade s našou stratégiou je pre nás dôležitejšie garantovať vám 100% servis, než za každú cenu dodať produkt, ktorý nebudeme po piatich rokoch schopní servisovať. Chceme vám poskytovať trvalú hodnotu nielen v čase predaja, teda v okamihu, keď platíte, ale po celú dobu životnosti produktu. Áno, sme si vedomí, že veľa, hlavne menších firiem toto umožňuje a notebook s dotykovým displejom vám vyberie, ale pri potrebe servisu váš problém s notebookom určite do piatich dní nevyriešia. Budú môcť len vymeniť dotykový displej za obyčajný. Či už vám poskytnú zľavu alebo nie, podstatné je, že to, prečo ste si vybrali práve tento notebook a práve u tohto predajcu, už nebude možné využívať. Má potom vôbec takáto požiadavka zmysel?

Ponúkame vám iba produkty a služby, ktoré sme schopní dlhodobo garantovať.

Dúfame, že naše rozhodnutie chápete a vnímate smer, akým sme sa vydali. Robíme to pre vás!

Počítače s garanciou
dlhodobého servisu
Notebooky s garanciou
dlhodobého servisu