Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Kedy vybavíme vašu reklamáciu?

Asi je vám jasné, že aj tá najkvalitnejšia technika sa môže časom „pokazť“. Dnešný trend je z elektroniky robiť spotrebný tovar. Teda predať, a čo najskôr donútiť zákazníka, aby som techniku obmenil a vydal si novú. U najvyšších modelových radov počítačov a notebookov však pribudol požiadavka na mimoriadnu spoľahlivosť, čím sa ich životnosť významným spôsobom predlžuje.
celý článok

Vlastná skúsenosť

Dobrý obchodný úmysel ešte neznamená dobrý výsledok. Rad firiem sa z poza stola snaží o skvelé služby, ale výsledok nie je priebežne overovaný a chýba spätná väzba od zákazníka. Tým dochádza k otupování a znehodnocovaniu služieb. Aby sa nám to nestalo, potrebujeme vás.
celý článok

Testujeme sami na sebe

Určite sa k vám dostala jedna z mnohých správ ohľadom známych osobností, ktoré vystupujú napríklad v reklame na telefóny Samsungu a potom o tom tweetuje z iPhonu. Ide skrátka o reklamu, za ktorú účinkujúci dostane zaplatené. U nás to tak nefunguje – čo vám odporúčame, s tým naozaj pracujeme.
celý článok

Čo s polámaným čelným panelom?

Dizajn počítačov Dell OptiPlex je napospol jednotný – matne čierny case so šedou mriežkou na čelnom paneli. Ide o osvedčenú kombináciu, ktorá ľahko sadne do každej kancelárie. Problém však je, že šedá mriežka je náchylná na fyzické poškodenie. Čo potom s takým polámaným panelom robiť?
celý článok