Oneskorenie síce nemáme, ale rovnako nezastavujeme

Oneskorenie síce nemáme, ale rovnako nezastavujeme

Asi už viete, že u nás sa prevádzka nezastavuje. Celozávodné voľno, uzavretie kvôli inventúre, neplánované čerpanie dovoleniek, ktoré by vyústilo v ochromenie prevádzky – nič z toho u nás neprevádzkujeme a neplánujeme zavádzať. Naopak usilujeme a plánujeme dopredu, aby sme boli na všetko pripravení a mohli každý všedný deň zabezpečiť vybavenie vašich objednávok a požiadaviek.

Dokonca aj keď ide o vonkajšie obmedzenia, sme pripravení. V celom komplexe, kde sídlime, prebehla včera celodenná odstávka elektrickej energie. Celý deň bez servera, bez možnosti vybaviť jedinú objednávku alebo email, otestovať jediný počítač, … Tak by to možno dopadlo inde, ale u nás nie. Investovali sme státisíce korún, aby sme boli pripravení na najrôznejšie scenáre, vrátane výpadkov elektriny.

záložní generátor

Celý včerajší deň sme tak napájali systémy z alternatívneho záložného zdroja, aby ste nepoznali žiaden rozdiel. Všetko sme zvládli, objednávky odoslali, garancie dodržali. Chceme vám dať istotu, že tu pre vás budeme, nech sa deje čokoľvek. Iste, je to pre nás nákladné a dáva nám to zabrať, ale výsledok stojí za to – viete, že na nás sa môžete spoľahnúť.

Dell OptiPlex – spol'ahlivé počítače od spoľahlivého dodávatel'a