Hygienicky čisté klávesnice notebookov

Hygienicky čisté klávesnice notebookov

Iste ste už počuli, že klávesnica často skrýva viac baktérií než napríklad záchodová doska (napr. článok na technet.idnes­.cz). My sa to nebudeme snažiť dokázať ani vyvrátiť, avšak dáva zmysel, že v rámci notebooku je klávesnica najviac vystavená znečisteniu. Koľkokrát si človek zakryje ústa rukou a odkašle si, alebo sa vysmrká a pokračuje v práci bez toho, aby si umyl ruky. Klávesnice sú plné nielen viditeľnej špiny, prachu a omrviniek, ale aj rôznych baktérií.

Klávesnice Dell Latitude

Po vybratí obvodového rámčeka vidíme prach a špinu.

Je teda pochopiteľné, že pri kúpe repasovaného notebooku, ktorý predtým niekto používal, môžu vzniknúť obavy o skutočnú čistotu klávesnice. Nejde len o to, aby vyzerala čisto, ale je skutočne hygienicky čistá? Mnohí predajcovia z klávesníc vyfúkajú prach stlačeným vzduchom, čo robíme tiež, ale to nestačí.

Klávesnice Dell Latitude

Čistenie jemnou kefou.

Povrch klávesnice prečisťujeme tiež univerzálnym čistiacim prostriedkom na elektroniku, ktorým odstránime prípadné prischnuté nečistoty. Klávesnica je tak síce čistá, ale my sme si povedali, že pôjdeme ešte ďalej. V starostlivosti o vás, našich zákazníkov, chceme urobiť maximum. Klávesnicu, touchpad a celý palmrest teda po vyčistení ešte dôkladne dezinfikujeme.

Klávesnice Dell Latitude

Vydezinfikovanie klávesnice a okolia

Výsledkom je klávesnica, ktorá nielen vyzerá čisto, ale je naozaj hygienicky ošetrená a bez baktérií..Ak ste niekedy mali obavy o zdravotnú závadnosť použitých notebookových klávesníc, s nami už sa obávať nemusíte. Naše klávesnice sú naozaj hygienicky čisté.

Klávesnice Dell Latitude

Po celom procese je klávesnica čistá nielen na pohľad.

Máte ďalšie námety na to, ako by sme mohli naše služby vylepšiť a nákup repasovanej výpočtovej techniky vám spríjemniť? Neváhejte poslať tip na zlepšenie nášmu ombudsmanovi.Va­šich reakcií si veľmi ceníme a žiadny námet nezostane bez odozvy.

Repasované notebooky
s hygienicky čistými klávesnicami
Tip na zlepšenie
pre ombudsmana