Dezinfekcia, dezinfekcia, dezinfekcia

Dezinfekcia, dezinfekcia, dezinfekcia

Iste ste v poslednej dobe riešili nákup pomôcok pre osobnú hygienu, upratovanie alebo ochranu dýchacích ciest. Stále sa v médiách opakujú slová rúška, čistota, bezpečnosť a dezinfekcia. My sa súčasnému stavu prispôsobujeme rovnako ako vy, ale niektoré opatrenia sme zaviedli už dávno.

Ako iste viete, vírus prežíva najdlhšie na hladkých pevných povrchoch. Najdlhšie prežíva na plastu, a to 48 hodín. Preto používame na čistenie tovaru dezinfekčné prostriedky typu Sanytol. Nie je to však len z dôvodu obáv z koronavírusu, ale pretože vašu bezpečnosť berieme naozaj vážne.

Ako je známe, jednou z najviac znečistených plôch je klávesnica notebooku, a preto ju už viac ako 2 roky ošetrujeme Sanytolom tak, aby sme si boli istí, že je naozaj hygienicky čistá. Áno možno ste nás vtedy, bolo to v septembri 2017, považovali za bláznov, keď sme vás o tomto našom snažení informovali, ale veríme, že teraz to oceníte.

Sanytol na klávesnice, na iné povrchy i Savo

Je nám jasné, že niektoré naše kroky, ktoré robíme nad rámec bežných zvyklostí, môžu na prvý pohľad pôsobiť zbytočne, niekedy až hlúpo, ale verte, že aj keď nás to často stojí peniaze a námahu navyše, robíme to pre vás a veríme, že to raz oceníte. V princípe je to ako s deťmi: „Keď budeš starší tak to pochopíš!“ alebo „Keď budeš mať vlastné deti, tak to budeš robiť rovnako!“ A opačne, vy pri svojej práci zase robíte veci, ktoré by najskôr nedávali zmysel nám, kým by sme do vášho oboru do hĺbky nezabředli.

Robíme pre vás maximum, a to aj v prípade, že to oceníte až s odstupom času. Pracujeme tak, aby sme mali čisté svedomie a dobrý pocit z práce. Zostaňte prosím s nami aj v týchto ťažkých časoch. Podporíte tým budúcnosť nášho dlhoročného tímu, ktorý sa o vás už roky stará a rád by sa staral aj do budúcnosti.

Článok o dezinfekcii klávesníc z roku 2017