Čo s polámaným čelným panelom?

Čo s polámaným čelným panelom?

Dizajn počítačov Dell OptiPlex od varianty 790 vyššie je napospol jednotný – matne čierny case so šedou mriežkou na čelnom paneli. Ide o osvedčenú kombináciu, ktorá ľahko sadne do každej kancelárie. Problém však je, že šedá mriežka je náchylná na fyzické poškodenie. Pri neopatrnej manipulácii, sťahovanie či nevhodnom skladovaní môže dôjsť k odlomeniu mriežky alebo jej časti, zvyčajne rohu. Takmer v každej zásielke týchto OptiPlex, ktoré k nám prichádzajú na spracovanie, sú niektoré kusy s poškodenou čelnou mriežkou.

Dell OptiPlex

Odlomený roh čelnej mriežky

Od našich zákazníkov vieme, že väčšina dodávateľov repasované techniky túto „vadu na kráse“ nerieši. Hovoria: „Je to predsa použitý tovar a nejaká prasklina alebo odlomený Rožek nemajú vplyv na funkčnosť.“ My to ale berieme inak a v rámci garancií tieto poškodené plasty meníme. Používame náhradné diely zo strojov, ktoré za týmto účelom vyraďujeme z predaja a rozoberáme, aby sme pre vás mali diely na bleskovo rýchle vybavenie reklamácií.

Dell OptiPlex

Zásoba case na náhradné diely

Je pravda, že poškodených čelných panelov na OptiPlex je viac, než je naša kapacita vyraďovaných náhradných strojov. Na kvalite však poľaviť nemôžeme, preto už nakupujeme prázdnej case na účel použitia na náhradné diely. Kvôli týmto nákladom môže dôjsť k drobnému navýšeniu predajnej ceny počítačov, ale sme si istí, že nepoškodené stroje oceníte. Veď práve čelný panel je to, čo máte celú pracovnú dobu na očiach.

Chcete repasované počítače bez chýb a poškodení? U nás máte istotu, že ich dostanete.

Vybrať poctivo repasovaný počítač