Čo robíme s nekvalitným tovarom?

Čo robíme s nekvalitným tovarom?

Hoci usilujeme o spoluprácu s tými najlepšími, nie vždy sú všetci naši dodávatelia schopní poskytnúť nám tovar v takej kvalite, ako by sa nám páčilo. Čo potom s takým tovarom robíme?

neznačkové adaptéry

Pre príklad uveďme adaptéry, ktoré nám prišli k jednej várke notebookov. Už pri poťažkaní boli podozrivo ľahké, hlavne ale bez akejkoľvek značky, len s nápisom AC Adapter. Po vyskúšaní niekoľkých kusov sme sa rozhodli, že to nemá zmysel – a ako celá dávka adaptérov skončila, to vidíte na fotke – v elektro odpade.

neznačkové adaptéry

Hoci je to pre nás strata a budeme musieť adaptéry draho nahrádzať originálnymi značkami Dell, naše vnútorné štandardy nám nedovoľujú púšťať do predaja nekvalitný neznačkový tovar. Tým skôr, keď sa jedná práve o adaptéry, ktoré môžu byť vážne rizikové, čo sa týka poškodenia pripojeného notebooku, ale v závažnom prípade napríklad aj požiaru.

Dbáte aj na kvalitu a zakúsili ste, že za spoľahlivosť značky Dell si stojí aj priplatiť? Potom viete, že na nás sa môžete bez obáv obrátiť, pretože zmýšľame úplne rovnako. Vyberte si zo značkových notebookov Dell s originálnym príslušenstvom.

Dell Latitude E6330 Dell Latitude E6520 Dell Precision M4800