Ako dosiahnuť A+ kvality displejov?

Ako dosiahnuť A+ kvality displejov?

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako je možné, že u všetkých repasovaných notebookov dokážeme garantovať A+ kvalitu displeja? Akým prípravkom asi vyhladzujeme škrabance? Ako oživujeme mŕtve pixely? Ktoré kúzlo slúži na zosvetlenie tmavých miest a ktoré ku stmavneniu svetlých otlakov? Prezradím vám, že na všetky tieto problémy máme jedno jediné riešenie – nový displej.

nové displeje k notebookom

Várka nových displejov čakajúcich na spracovanie

Každý displej notebooku, ktorý neprejde naším testom, musíme vymeniť za úplne nový panel. Vo veľkom preto nakupujeme nové displeje, ktoré nie sú žiadnou lacnou záležitosťou. Vo štvrtok som sa až divil, keď mi kolega predal k naskladneniu jednu z faktúr za nové displeje, ktorá bola na viac ako 4000 €. A to ani nehovorím o množstve času, ktoré kolegovia strávia kontrolou, výmenami a vôbec zháňaním dostatočného množstva vhodných displejov.

Stručne povedané, za perfektným stavom displejov našich repasovaných notebookov nestoja žiadne finty ani dočasné úpravy, aby displej na chvíľku vyzeral, akože je v poriadku. Kvality dosahujeme dôkladnými kontrolnými procesmi a kompletnou výmenou za úplne nové displeje. Je to veľmi nákladné riešenie, ale zároveň to najlepšie, ktoré vám môžeme ponúknuť. A presne o to nám ide – aby ste za svoje peniaze dostali to najlepšie.

Repasované notebooky s displejom v A+ kvalite