Zrýchľujeme

Zrýchľujeme

Práve sa nám podarilo uviesť do prevádzky optickú sieť s maximálnou priepustnosťou 10 Gbit/s a doplniť ju o ďalšie sieťové prvky, ktoré sú pripojené prostredníctvom takmer 10 km dátových káblov.

Čo to znamená pre vás? Ešte väčšiu rýchlosť testovania tovaru a naskladňovania na e-shop. Viac informácií a rýchlejšie – do konca roka pre vás plánujeme pripraviť nový modul, ktorý vám po prihlásení poskytne ešte viac informácií o vašom produkte. Nielen, že budete vedieť, kedy na ňom končí záruka, ale budete tiež vedieť, kto ho čistil, testoval, kontroloval kvalitu alebo napríklad balil. Potrebnú infraštruktúru sme práve dokončili.

Sieťové prvky

Našim cieľom je poskytnúť vám ten najlepší servis a maximum informácií, ktoré vám zabezpečia bezproblémové používanie zakúpeného HW, a tiež bleskové riešenie prípadných problémov. Sme tu pre vás a ďakujeme, že vy ste s nami.

Viete, čo je základom celej našej firemnej siete? Nie je ťažké to uhádnuť – ide o repasovaný server Dell, konkrétne model PowerEdge R720. Šliape ako hodinky a jeho nadimenzovaný výkon počíta s rozširovaním testovacej haly, ktoré máme v pláne v nasledujúcich rokoch. Tieto servery máme aktuálne v ponuke a radi vám zodpovieme prípadné otázky, ktoré k nim budete mať.

Repasované servery Dell PowerEdge