Vytlačte si faktúru z webu

Vytlačte si faktúru z webu

Vážení zákazníci, s radosťou vám oznamujeme, že sme na našom webe spustili novú funkciu, po ktorej sa pýtali mnohí z vás. Po prihlásení si teraz môžete v sekcii pohľadávok vytlačiť faktúry, ktoré sme vám vystavili. Stačí kliknúť na ikonu tlačiarne v príslušnom riadku.


Technimax

Už žiadne prehrabovanie sa v starom účtovníctve alebo zdržujúci volanie, aby sme vám faktúru znova poslali. Faktúru si jednoducho vytlačíte sami na dve kliknutia. Na našom webe však musíte byť prihlásený, aby ste k faktúram mali prístup. Ak ste u nás už nakupovali, ale nemáte ešte založený webový účet, zaregistrujte sa a kontaktujte nás. Webový účet naparuje na vašu históriu pohľadávok, takže k nim budete mať prístup aj spätne.

Ak ešte nemáte účet, zaregistrujte sa

Napadá vás nejaké ďalšie vylepšenia, ktoré by sme pre vás mohli urobiť? Našli ste nedostatok v niektorej z existujúcich funkcií? Alebo sa vám len niečo veľmi páči a chceli by ste nás za to pochváliť? Čokoľvek z vyššie uvedeného môžete jednoducho poslať nášmu ombudsmanovi cez webový formulár. Za každú vašu pripomienku sme radi a zaoberáme sa jej.

Napísať ombudsmanovi