Vybojovali sme pre vás ďalších prepravcov

Vybojovali sme pre vás ďalších prepravcov

S radostným oddychom vám oznamujeme, že sme pre vás vybojovali ďalšiu bitku. Po mnohých strastiach a dlhom zápolení s napojením systémov a dohodnutím podmienok vám prinášame možnosť vybrať si doručenie zásielky jednou z hneď troch prepravných spoločností. Ide o známe a overené spoločnosti Geis, DPD a PPL.

Môže sa zdať, že ide o maličkosť – v košíku máte na výber z dvoch ďalších políčok. Vedzte však, že za každým dohodnutým prepravcom je veľké úsilie takmer celého nášho tímu.

Ďalšie možnosti prepravy sme pridali na základe vašej odozvy. Pre nás by bolo jednoduchšie mať stále jedného partnera v tejto oblasti, mať u neho vďaka väčšiemu objemu nižšie ceny a neriešiť každý deň tri rôzne nakládky. Ale vieme, že žiadny prepravca nie je vo všetkých krajoch bezproblémový – veľa záleží aj priamo na vodičovi, ktorý má na starosť vašu doručovaciu adresu. A tak si teraz môžete vybrať práve tú spoločnosť, s ktorou máte priamo u vás tú najlepšiu skúsenosť.


Aj napriek ďalším nákladom na našej strane sme zachovali cenu prepravného nezmenenú. Nechceme medzi prepravnými spoločnosťami robiť cenové rozdiely – keby ste kvôli nižšej cene zvolili tú pre vás menej priaznivú spoločnosť, boli by ste nakoniec nespokojní, a to nechceme. Výber je teda úplne na vás a vašich skúsenostiach.

Pri každej možnosti prepravy tiež hneď vidíte, kedy vám bude zásielka doručená. Napríklad u PPL vybavíme a vyexpedujeme vašu objednávku ešte v ten istý deň, pokiaľ ju odošlete do 14:00. Doručenie je potom nasledujúci pracovný deň.


Je niečo ďalšie, čo by sme pre vás mohli urobiť? Máte námet na zlepšenie našich služieb? Neváhajte nás kontaktovať cez jednoduchý formulár na našom webe – tip na zlepšenie pre firemného ombudsmana. Vašu spätnú väzbu vždy vítame.

Poslať tip na zlepšenie