Stav počítačov berieme vážne

Stav počítačov berieme vážne

Vieme, že keď kupujete výpočtovú techniku, chcete dostať stroj, ktorý bude nielen funkčný, ale aj úplne kompletný a bez poškodenia. Hoci sa zaoberáme technikou repasovanou, dbáme na všetky aspekty a garantujeme presne stanovenú kvalitu, čo sa týka funkčnosti i vzhľadu.

Pretože sa občas stávalo, že sa k nám dostali stroje bez záslepiek v zadnej časti, hľadali sme čo možno najlepšie riešenie. Aj keď to ostatní predajcovia neriešia, pre nás je neprípustné predávať stroje bez záslepiek, teda v podstate nekompletné. Našli sme preto vlastné riešenia.

Záslepky

Vľavo originálne záslepky, vpravo naše vlastné

Záslepky si nechávame na mieru vyrábať a dbáme na to, aby každý stroj mal buď všetky originálne záslepky alebo tie naše. Áno, je to pre nás práca navyše a sú to ďalšie náklady, ale sme presvedčení, že kupovať kvalitné a kompletné stroje so všetkým všade je pre vás dôležité.

Záslepky

Záslepky, ktoré si nechávame vyrábať

Za vysokou kvalitou si stojíme a vítame vaše návrhy, ako v tomto smere urobiť ešte viac. Že to myslíme naozaj vážne, môžete spoznať aj z toho, že k tovaru ponúkame záruku až 49 mesiacov, teda dlhšie ako 4 roky. To by sme si u žiadnych nekvalitných strojov nedovolili, pretože by sme na to sami doplatili. Vyberte si u nás a spoznajte na vlastnej koži, o čom hovoríme.

Vybrať si z kvalitných a kompletných počítačov Dell