Sťahujeme sa, ale nezastavujeme

Sťahujeme sa, ale nezastavujeme

V priebehu júna sa chystáme presťahovať do vlastného komplexu budov, kde pre vás bude k dispozícii väčšia predajňa s väčším zázemím a vlastným parkoviskom. Prevádzkareň sa nachádza v blízkosti cesty 1. triedy a prístupová cesta je úplne hladká a bez výmoľov. Dôkazom jej kvality sú korčuliari, ktorí sa po nej preháňajú vo večerných hodinách. Tým z vás, ktorí sa sťažovali na rozbitú cestu k súčasnej prevádzke, určite urobíme radosť.

Príjazdová cesta

Krásna príjazdová cesta k našej novej prevádzke

Sťahovanie sme naplánovali na víkend 23. a 24.6.2018. Našou prioritou sú kvalitné služby, servis a dostupnosť. Preto ešte v piatok 22.6.2018 pre vás budeme k dispozícii na starej prevádzke a v pondelok 25.6.2018 už nás nájdete na prevádzke novej. Bude nás to stáť veľa úsilia, energie a nervov, ale:

+ Otváracia doba zostane počas sťahovania nezmenená
+ Na telefóny a emaily budeme aj v dobe sťahovania reagovať podľa našej garancie
+ Tovar budete môcť vyzdvihovať bez obmedzenia
+ Expedovať zásielky k vám budeme ihneď a bez akéhokoľvek zdržania

V podstate by ste na našich službách nemali poznať, že sa sťahujeme. Naša garancia platí stále. Ste pre nás prioritou, a preto už teraz sťahovanie plánujeme a prevádzkareň pripravujeme. Čaká nás presun viac ako 100 ton tovaru, materiálu, vybavenia a technológií. Máme na to len 2 dni, držte nám palce :)

Tak ako pri výpadku prúdu alebo inventúre makáme cez víkend, pretože pracovné dni sme si vyhradili pre vás.

Pracujeme pre vás a vždy vítame vašu spätnú väzbu