Sprievodca nastavením systému

Sprievodca nastavením systému

Úspešne sme otestovali a spustili ďalšie drobné vylepšenie, ktorého cieľom je spríjemniť vám nákup repasovanej techniky a ešte viac ju priblížiť technike novej. Ak si teda od nás k stroju dokúpite tiež licenciu s predinštaláciou operačného systému Windows 10, čaká vás po spustení krátky sprievodca prvotným nastavením. Vďaka tomu si môžete jednoducho zvoliť jazyk systému, nastaviť užívateľský účet s heslom, zrevidovať alebo prenastaviť ochranu súkromia a ďalšie.

sysprep

Nastavenie prebieha v nasledujúcich krokoch:

1) Výber jazyka
2) Voľba oblasti
3) Rozloženie klávesnice
4) Licenčné podmienky
5) Pripojenie k sieti
6) Vytvorenie užívateľa
7) Nastavenie ochrany osobných údajov

Vďaka týmto prvotným krokom získavate výhody vlastného nastavenia, podobne ako keby ste si systém sami inštalovali, spoločne s pohodlím a rýchlosťou už predinštalovaného operačného systému. V samotnom prostredí Windows potom už stačí len zadať aktivačný kľúč z licenčného štítku.

sysprep

K dispozícii je pre vás mnohovyšších radov notebookov Dell Latitude aj kancelárskych počítačov Dell OptiPlex a Precision, medzi ktorými môžete ľahko vyberať pomocou podrobného filtrovania. Doplnenie o licenciu a predinštaláciu OS Windows 10 nájdete vždy v konfigurátore, kde si môžete navoliť aj mnohé ďalšie rozšírenia.

Máte tip, ako by sme mohli naše služby a tovar ďalej vylepšiť? Neváhajte ho poslať nášmu ombudsmanovi cez jednoduchý formulár na našom webe.

Repasované notebooky Repasované počítače