Sme tu stále pre vás

Sme tu stále pre vás

Online predaj bez zmien

Ako iste viete, všetci sme boli nútení prijať rad bezpečnostných opatrení a prevádzka v celej krajine je značne obmedzená. My, ako firma, teraz fungujeme v režime, ktorý nám umožňuje zákon. Môžete si teda stále objednávať a my vám techniku dodáme v rámci garancie do dvoch pracovných dní. Chodia nám extrémne vysoké množstvo objednávok, a preto je možné, že môže vo výnimočných prípadoch dôjsť ku krátkemu zdržania. Verte, že pracujeme na maximum. V prípade problémov sme vám stále k dispozícii na našej infolinke.

Pokiaľ dôjde k plošnej karanténe a uzatvorenie firiem, plánujeme stále prevádzkovať aspoň infolinku a byť vám aj tak k dispozícii pre vaše prípadné otázky. Dúfame, že k tomuto samozrejme nedôjde. Prajeme veľa zdravia v tomto neľahkom období. Buďte na seba opatrní a v prípade potreby sa na nás neváhajte obrátiť. Sme tu stále pre vás.

  1. Telefón 901 777 277, email info@technimax.sk a online chat na stránkach www.technimax.sk je vám stále k dispozícii, a to v pracovné dni medzi 8:00 a 16:30 tak ako ste zvyknutí
  2. Odosielame a prijímame zásielky (objednávky i reklamácie) bez obmedzenia
  3. Dočasné pozastavenie komisionálneho predaja
  4. Dočasné zníženie kreditu o 30 % u partnerov, ktorí hradia tovar prevodným príkazom

Ako objednať tovar?

Vyberte si v e-shope www.technimax.sk, kde je stále aktuálna ponuka tovaru na sklade, zaplaťte kartou, alebo vyberte možnosť platby zálohou. Tovar si môžete nechať zaslať prepravnou službou. Ak si nie ste istí, zavolajte nám, alebo napíšte email. Objednávku môžeme spoločne zostaviť aj po telefóne.

Ako tovar reklamovať?

Pošlite reklamovaný tovar k nám na pôsobisko, ako ste zvyknutí. Tovar prevezmeme a najneskôr nasledujúci pracovný deň ho buď opravíme alebo vymeníme. Najlepšie urobíte, keď nám vopred zavoláte na našu infolinku a dohodneme sa na presnom postupe.

Vyberte si z repasovaných notebookov Dell