Predlžujeme záruku na 2 roky

Predlžujeme záruku na 2 roky

Radi by sme vás informovali o novinke, ktorá vás určite poteší. Pri všetkých produktoch sme pre vás predĺžili záruku na 2 roky, presnejšie povedané na 25 mesiacov. A nejde o žiadnu dočasnú propagačnú akciu, ani sa za tým neskrývajú zvláštne podmienky, ktoré by ste museli splniť. Chceme vám skrátka ponúkať najlepší tovar aj služby na poli repasovanej výpočtovej techniky, a predĺženie základnej záruky na 2 roky je jedným z ďalších krokov, ako to dosiahnuť.

záruka 2 roky

Na Heureke sa často stretávame s hodnotením, že tovar od nás vyzerá ako nový. Teraz má tiež záruku ako nový tovar, ba ešte o mesiac dlhší. A v neposlednom rade ešte s tou výhodou, že reklamáciu garantujeme vybaviť do druhého dňa, teda žiadne týždenné až mesačné oneskorenia, s ktorými sa dá stretnúť u iných predajcov.

Pýtate sa, prečo sa u nás dvojročná záruka rovná 25 mesiacom? Ten mesiac navyše poskytujeme pre dobro našich dílerov, ktorí techniku ​​prepredávajú ďalej. Keď ju u nás zakúpia, majú ešte celý mesiac na to, aby ju predali svojim zákazníkom s plnou dvojročnou zárukou. Pre všetkých ostatných je to skrátka bonus navyše, ktorým určite nepohrdnú.

Dvojročná záruka je teraz naším minimom a poskytujeme vám ju zadarmo, bez akýchkoľvek príplatkov. Voliteľne k dispozícii vám naďalej zostáva možnosť predĺženia záruky cez náš konfigurátor, a to až na 4 roky, presnejšie na 49 mesiacov. Cenu predĺženia záruk z 25 na 37 a 49 mesiacov sme pre vás ešte zlacnili, aby ste svoj repasovaný Dell mohli používať s maximálnym pokojom a istotou.

Pokiaľ chcete kvalitnú značkovú techniku ​​s prvotriednymi službami, repasované počítače a notebooky Dell od Technimaxu vás nesklamú.

Vyberte si repasovanú techniku ​​so zárukou 2 roky