Predlžujeme záruku až na 4 roky!

Predlžujeme záruku až na 4 roky!

Všimli ste si už drobné, ale pritom dôležité novinky v našom konfigurátore? Teraz máte možnosť si k repasovaným počítačom, notebookom, LCD monitorom a tiskárnám predĺžiť záruku až na 49 mesiacov, tedy celé 4 roky a 1 mesiac . Po celú dĺžku trvania záručnej lehoty vámgarantujeme vybavenie reklamácie najneskôr do piatich pracovných dní.

Potrebujete stroj, na ktorý sa budete moc naozaj dlhodobo spoľahnúť? Potom viete, že u nás ste na správnej adrese.

Podľa vašich žiadostí sme ďalej rozšírili možnosti konfigurácie notebookov v oblasti rámčekov pre 2,5 "disky, ktoré možno vymeniť za optickú mechaniku. Novom si tak môžete prikúpiť doplnení o prázdny rámik – ten k objednávke priložíme a vy si do neho potom môžete vložiť vlastné disk a v prípade potreby ho vymeniť za mechaniku. Ďalej je k dispozícii výmena mechaniky za prázdny šuplík bez disku. V tom prípade si optickú mechaniku z notebooku necháme a vložíme prázdny rámik, do ktorého si potom môžete doplniť vlastné disk.

Ak je niečo ďalšie, čo by ste k repasované technike Dell chceli mať možnosť prikúpiť, neváhajte nám dať vedieť. Vaše pripomienky sú pre nás cenné a na ich základe rokujeme.

Počítače Dell
so zárukou až 4 roky
Notebooky Dell
so zárukou až 4 roky