Predinštalovanie Windows 10 zadarmo na všetkých počítačoch a notebookoch

Predinštalovanie Windows 10 zadarmo na všetkých počítačoch a notebookoch

Vážení zákazníci, stále sa snažíme zlepšovať naše služby a vychádzať v ústrety vašim požiadavkám. Časté nedorozumenia ohľadom elektronického kľúča operačného systému nás viedli ku kroku, ktorý vám, dúfame, významným spôsobom pomôže a ušetrí čas aj peniaze. Dneškom začíname na všetky počítače a notebooky zadarmo inštalovať operačný systém Windows 10.

Vy už tým pádom nemusíte strážiť, či má stroj elektronický kľúč alebo COA štítok a nemusíte si vytvárať inštalačné flash disky a zdržiavať sa s inštaláciou. To všetko zaistíme za vás, takže akonáhle vám stroj príde, stačí ho zapnúť a nastaviť si profil a môžete fungovať. Všetky naše počítače a notebooky s predinštaláciou majú v názve uvedené Windows 10 PRO (alebo výnimočne Home) a v parametroch u nich nájdete Predinštalácia OS: Áno. Službu vykonávame zadarmo, aj keď nás stojí čas a prácu navyše, ale dúfame, že to oceníte a povedie to k vašej väčšej spokojnosti.

Digitálne licencie alebo Product Key

digitálna licencia

Ak máte obavy o zákonnosť licencie, chceme vás ubezpečiť, že je všetko v poriadku. Windows 10 si môže zadarmo nainštalovať ktokoľvek na akékoľvek podporované zariadenie, ako to Microsoft ponúka na svojom webe. My to len urobíme za vás. Nami predávané stroje mávajú licenčný kľúč z prvého predaja uložený na základnej doske, takže k aktivácii systému dôjde automaticky po inštalácii a pripojení na internet. Tento proces prebieha automaticky tak, ako ho Microsoft nastavil. Výsledkom je, že po inštalácii sa systém sám aktivuje a vznikne legálne aktivovaný operačný systém s digitálnou licenciou.

Druhým prípadom môže byť aktivácia na pôvodný licenčný štítok, ktorý bol so strojom predaný. Tu je opäť licencia viazaná na hardvér, a to až do konca jeho životnosti. Bez ohľadu na zmenu majiteľa je teda licenciu možné využívať. Výsledkom tohto prípadu je podľa terminológie Microsoftu legálne aktivovaný operačný systém kódom Product Key. Na webe Microsoftu nájdete ďalšie podrobné informácie o možnostiach aktivácie Windows.

Doplnenie o MAR licenciu

Pokiaľ k stroju potrebujete novú MAR licenciu, môžete si stále prikúpiť doplnenie o licenciu z nášho konfigurátora, tak ako doteraz. To sa týka predovšetkým firemných zákazníkov a ich interných pravidiel pre nákup softvéru – niektoré firmy doplnenie o MAR licenciu neriešia, iné áno. Túto možnosť sme vám v konfigurátore ponechali a je na vašom uvážení, či ju využijete.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, chceme vám poskytnúť čo možno najjasnejšie informácie.

Vyberte si notebook s predinštaláciou Windows 10 zadarmo