Podúčty a dodacie adresy – nové funkcie na e-shope

Podúčty a dodacie adresy – nové funkcie na e-shope

Spustili sme pre vás nové funkcie, ktoré by vám mali uľahčiť a spríjemniť používanie nášho e-shopu. Námety na tieto zlepšenia pochádzajú z radov zákazníkov, za čo sme veľmi vďační. Pokiaľ vás napadajú ďalšie veci, ktoré by sme mohli robiť lepšie, neváhajte nám to oznámiť cez formulár s tipom na zlepšenie.

Webové podúčty

Každý aktívny užívateľský účet s aspoň jednou dokončenou objednávkou má teraz možnosť vyvárať si podúčty. Funkciu využijú spravidla firemní zákazníci, ktorí majú hlavný účet s pevne danou fakturačnou adresou, ale viacero zamestnancov tej istej firmy môže chcieť objednávať zo svojho vlastného podúčtu s vlastnými prihlasovacími údajmi. Fakturačná adresa však zostáva nemenná podľa hlavného účtu.

Poúčty môžete jednoducho vytvárať cez užívateľské menu → Upraviť údaje → záložka Podúčty. Akonáhle zadáte meno a e-mail, príde na zadanú adresu správa s výzvou na nastavenie nového hesla pre daný podúčet.

podúčty

Podúčet má rovnaké cenové hladiny, ako hlavný účet, rovnako tak aj možnosti platby prevodom a pod. V užívateľskom menu vidí svoje objednávky, ale zobrazovať všetky faktúry hlavného účtu nemôže. Zatiaľ nie je k dispozícii možnosť nastavovania oprávnení pre jednotlivé podúčty, ale pokiaľ od vás dostaneme spätnú väzbu, môžeme funkcionalitu ďalej rozširovať.

Dodacie adresy

Každý účet aj podúčet má novo možnosť vytvárať a spravovať viacero dodacích adries. Túto funkciu nájdete opäť v užívateľskom menu → Upraviť údaje → záložka Dodacie adresy. Vytvorené dodacie adresy sa vám potom zobrazia v treťom kroku košíka, kde ich môžete veľmi jednoducho použiť.

dodací adresy

Aj tu budeme radi za vaše ďalšie pripomienky a námety na zlepšenie. Tieto funkcie vytvárame pre vás a vaše väčšie pohodlie pri nákupe, takže majú zmysel iba vtedy, keď sú pre vás dobre použiteľné. Ďakujeme, že u nás nakupujete a komunikujete s nami, aby sme sa mohli naďalej zlepšovať.

Napíšte nám tip na zlepšenie