Objednávajte až do 15:00 s GLS

Objednávajte až do 15:00 s GLS

Iste už pociťujete, ako začína sezónne zhon. Dopyt sa zvyšuje, ľudia nakupujú s výhľadom na Vianoce, organizácie utrácajú nevyčerpané sumy z rozpočtu na rok 2018. A každý ponáhľa, aby mal tovar čo najskôr a všetko mu termínovo vyšlo podľa plánu, ktorý sa s blížiacim sa koncom roka stále napína.

Preto sme radi, že sa nám podarilo dohodnúť pre vás nového prepravcu GLS, vďaka ktorému môžeme garantovať odoslanie ten istý pracovný deň pri objednaní až do 15:00. Stálo nás to veľa úsilia a komplikácií, ale prebojovali sme sa až k úspešnému výsledku, aby sme vám mohli poskytovať služby, ktoré sú pre vás dôležité.

GLS

Ak teda objednávate po poludní a potrebujete mať repasovanú techniku nasledujúci deň, voľte prepravcu GLS. Aby v tom bolo jasno, v košíku vidíte u každého prepravcu vždy aktuálnu informáciu o termíne, kedy vám bude zásielka doručená. Na výber u nás máte celkom z troch prepravcov, aby ste si mohli vybrať toho, s ktorým máte najlepšie skúsenosti.

Pre nás to znamená vyššie náklady a zložitejší systém – riešime tri zmluvy, troje prepravné štítky, trojaký napojenie interného systému na systémy prepravcov pre odovzdávanie dát,… Celé to však vedie k vašej vyššej spokojnosti, a to je pre nás zásadný.

Máte pre nás námet na niečo iné, čo by sme pre vás mohli vylepšiť? Napadne Ak vás niečo, čo by vám pomohlo, pošlite nám prosím tip na zlepšenie cez webový formulár. Všetky vaše námety vítame a zaoberáme sa nimi.

Poslať tip na zlepšenie


Vyberáte výpočtovú techniku ako darček? Potom je jasné, že potrebujete, aby stroj trochu vyzeral a bol aj kozmeticky na úrovni. Lenže nová kvalitná technika je veľmi drahá a repasovaná kvalitné technika už často postráda svoj počiatočný lesk. Čo s tým? V takejto situácii je riešením naša kvalita A+, na ktorú prísne dbáme. Každý stroj dôkladne kontrolujeme a obnovujeme pomocou interných procesov, ktoré sme na tieto účely vyvinuli a neustále ich zdokonaľujeme. Za stroja od nás sa hanbiť nebudete.

Najlepšie o tom vypovedajú recenzie našich zákazníkov na heuréke, za ktoré sme veľmi radi.