Nové možnosti u serverov Dell PowerEdge

Nové možnosti u serverov Dell PowerEdge

Rozšírili a zefektívnili sme pre vás ponuku repasovaných serverov Dell, a to podstatným spôsobom. Ide ako o nové modely Dell PowerEdge , tak o všeobecné zmeny prístupu k serverom a možnosti ich konfigurácie.

Obohatený konfigurátor

Novo sú všetky stroje predávané bez pevných diskov, bez rámčekov pre disky, bez záslepiek pozícií pre disky, bez optickej mechaniky, bez lyžín, bez čelného panelu a bez redundantného zdroja. Všetky servery budú v tomto formáte, takže predídeme mnohým otázkam a prieťahom v komunikácii. Navyše si skrze prepracovaný konfigurátor u serverov môžete vybrať presne tie rozšírenia, ktoré potrebujete – prečo zbytočne platiť napríklad za lyžiny, ak server nebudete dávať do racku? Takto máte istotu, že zaplatíte naozaj len za to, čo sami chcete. Navoliť si môžete tiež rôzne typy, kapacity a počty diskov, ktoré je možné novo do konfigurátora priamo vpisovať – systém vám však povolí zadať iba toľko diskov, koľko voľných pozícií pre disky má daný server. Len si to vyskúšajte.

Obohatený konfigurátor diskov

Detailnejšie parametre

Tým prechádzame do ďalšej oblasti, ktorú sme upravili – pridali sme do parametrov počet a typ pevných diskov , ktorými možno server osadiť. Jeden model servera môže mať totiž v rôznych konfiguráciách odlišné počty a typy pozícií, preto sa na ne zákazníci museli pýtať. Teraz už sa pýtať nemusíte, stačí sa pozrieť do parametrov. Čo viac, pridali sme tieto hodnoty aj do filtrov , takže ak potrebujete server na zálohovanie dát, môžete si rovno nechať zobraziť napríklad len také, ktoré majú 8 a viac pozícií pre HDD. Pre úplnosť sme doplnili aj počty portov jednotlivých serverov.

Novo uvádzané parametre

Novšie modely

Do tohto nového modelu s rozšírenými informáciami a konfigurátorom sme nielen prerobili existujúce servery, ale naskladnili sme pre vás i novšie modelové rady , ktoré sme doteraz v ponuke nemali. Ide o Dell PowerEdge R620 a väčšie 2U riešenie PowerEdge R720 . Neváhajte si našu ponuku prejsť a ak máte akékoľvek návrhy na zlepšenie našich služieb k serverom Dell, oznámte nám ich prosím. Len vďaka vašej spätnej väzbe sa môžeme stále zlepšovať.

<img border=" 0 „height=“ 442 „src =“ http://data.technimax.sk/…er/B2B096_03. png „width=“ 265 "/> <img border=" 0 „height=“ 442 „src =“ http://data.technimax.sk/…er/B2B096_04. png „width=“ 265 "/>

Nové modely skladom

< a href=„https:/­/www.technimax­.sk/refurbished-servery“ style=„color: white; text-decoration: none;“> Výber serverov Dell PowerEdge