Nové kontakty pre zvýšenie vášho komfortu

Nové kontakty pre zvýšenie vášho komfortu

Vážení zákazníci, v rámci zlepšovania služieb a zvyšovania vášho užívateľského komfortu, sme pre vás zriadili nové telefónne číslo 00421 901 777 277 a email info@technimax.sk, na ktoré môžete smerovať svoje otázky.

Čo to pre vás znamená? Pri vytáčaní našej infolinky už nemusíte zadávať CZ predvoľbu, ani sa obávať nejakých skrytých poplatkov za volania na zahraničného operátora. Chceme vám byť bližšie a počuť vaše pripomienky a námety na zlepšenie.

Zjednodušiť sme chceli aj posielanie emailov. Je prirodzené, že ste zvyknutí písať za adresou .sk a pri svojej práci musíte myslieť na mnoho dôležitejších vecí, než že váš dodávateľ repasovanej výpočtovej techniky má českú mailovú adresu. Naša infolinka je vám teda novo k dispozícii na info@technimax.sk, a to so stále platiacou garanciou odpovede najdlhšie do 2 hodín od prijatia emailu v rámci pracovnej doby.

Aby vám správy o vašich objednávkach a odpovede na vaše otázky nepadali do spamu, pridajte si prosím našu infolinku medzi dôveryhodné adresy. Týmto jednoduchým krokom sa môžete vyhnúť potencionálnym problémom, ktoré by mohli nastať.

Máte námet na ďalšie zlepšenie, hoci by sa jednalo o obyčajnú drobnosť? Neváhajte nám dať vedieť, či už na 901 777 277, na info@technimax.sk alebo cez kontaktný formulár na našom webe. Ako už zaznelo, chceme vám byť bližšie a prácu s repasovanou technikou vám uľahčiť.

Poslať pripomienku emailom Poslať pripomienku cez web