Nové garancie výdrže notebookových batérií

Nové garancie výdrže notebookových batérií

Uhádnete, aká je jedna z najčastejších obáv pri nákupe repasovaného notebooku? Pokiaľ ste notebook sami vyberali, najskôr ste si už túto obavu prežili. Ide o stav batérie. Akú výdrž bude mať použitá batéria? Nebudem so sebou musieť všade nosiť napájací adaptér? Neumrie mi notebook, keď sa pretiahne porada alebo pri dlhšej ceste vlakom? Keďže podobné otázky trápia našich zákazníkov, trápia aj nás. Preto sme sa rozhodli niečo s tým urobiť.

O našom testovaní batérií si môžete prečítať v článku Ako testujeme notebookové batérie z roku 2019. Odvtedy sa ale mnohé posunulo dopredu. Do predaja sa dostávajú novšie energeticky úspornejšie procesory a batérie s vyššou kapacitou. A samozrejme sa neustále zvyšujú aj požiadavky zákazníkov. To všetko nás viedlo k zavedeniu nových procesov a garancií, ktorých cieľom je vaša spokojnosť.

Bez príplatku minimálne 1 hodina

baterie Dell

Novo garantujeme výdrž batérie minimálne 1 hodinu, a to bez akýchkoľvek príplatkov a pri všetkých typoch notebookov. Jedná sa o výdrž v čase predaja a pri bežnej kancelárskej záťaži. Môžete sa teda spoľahnúť, že aj bez prikupovania garancie výdrže zvládne notebook minimálne hodinu prevádzky.

Za príplatok až 4,5 hodiny

Ďalej sme pre vás zaviedli nové garancie výdrže, ktoré si k notebooku môžete dokúpiť. V konfigurátore si môžete zvoliť garanciu výdrže 2,5 hodiny, 3,5 hodiny a 4,5 hodiny. Ide o skutočné hodnoty namerané naším testom, nie o predpoklady a odhady, aké vídame napríklad v lište operačného systému. Vďaka nášmu dôkladnému testovaniu tak môžete mať aj pri repasovanom notebooku istotu, že keď pôjdete na pár hodín posedieť do internetovej kaviarne, adaptér môžete nechať doma.

baterie Dell

V konfigurátore nájdete taktiež možnosť zakúpiť k notebooku úplne novú originálnu batériu značky Dell. Tieto nové batérie majú výdrž udávanú výrobcom 4 až 5 hodín, čo je rovnako ako naša najvyššia garancia pri použitej batérii. Niektorí zákazníci však bez ohľadu na výdrž požadujú novú batériu kvôli životnosti, respektíve počtu nabíjacích cyklov, a preto im chceme tiež vyhovieť. Cena novej batérie je pri niektorých modeloch až trojnásobná oproti našej najvyššej garancii s totožnou výdržou, napriek tomu však na žiadosť zákazníkov túto možnosť ponúkame.

Dúfame, že sa nám podarilo zahnať vaše obavy ohľadom batérií. Pri repasovaných notebookoch z Technimaxu vždy viete, na čom ste. Vyberte si notebook Dell a spoľahnite sa na batériu s výdržou minimálne 1 hodinu alebo s prikúpenou garanciou výdrže až 4,5 hodiny.

Repasované notebooky Dell s garantovanou výdržou batérie