Návod na výmenu klávesnice notebooku Dell Latitude E6420

Návod na výmenu klávesnice notebooku Dell Latitude E6420

Potrebovali ste niekedy vybrať klávesnicu notebooku, ale neboli si istí, ako práve u konkrétneho modelu postupovať? Aby sme vám ušetrili vyhľadávanie nekvalitných videií zahraničných kutilov, ktorí to tam nejako páči“, natočili sme pre vás jednoduchý postup, ako bezpečne vymeniť klávesnicu pri modeli Dell Latitude E6420, a to bez akéhokoľvek špecializovaného vybavenia. Úplne rovnaký postup možno bezpečne využiť aj pri modeloch Latitude E6430.

Toto video, zamerané na servis konkrétneho nami dodávaného modelu, je prvým z mnohých, ktoré pre vás plánujeme vytvoriť. Ako prvé slúži aj pre ukážku a je prístupné všetkým našim zákazníkom. Ďalšie už ale budú k dispozícii len našim dealerom, ktorí od nás stroje kupujú za účelom ďalšieho predaja. Ak sa zaoberáte výpočtovou technikou a máte záujem o spoluprácu ako náš dealer, neváhajte sa zaregistrovať do nášho dealerského programu. V prípade záujmu sa s vami radi telefonicky spojíme a všetko dopodrobna vysvetlíme.

Chcete pracovať s čo najlacnejšou technikou, ktorú ostatní len prepredávajú a neposkytnú vám k nej žiadnu podporu, ktorú by ste si sami nedohľadali na internete? Alebo zvolíte špecialistu, ktorý s danými produktmi každý deň manipuluje a rád s vami bude zdieľať svoje know-how?Iste už viete, na ktorej strane stojíme my.

Video návod na výmenu klávesnice
notebooku Dell Latitude E6420
Viac o dealerskom programe