Nadišiel čas sťahovania

Nadišiel čas sťahovania

Prichádzajúci víkend pre nás bude veľmi náročný, pretože ideme na dlho plánovanú akciu - sťahovanie sa do nových priestorov. Budeme musieť presunúť nielen vybavenie kancelárií a dielne, ale aj viac ako 14 ton skladových zásob repasovanej techniky. To všetko v rámci dvoch víkendových dní, v ktorých plánujeme desaťhodinové sme­ny.

Akciu „guľový blesk“ sme plánovali a dlho dopredu pripravovali, aby sme cez víkend zvládli všetko presunúť a sprevádzkovať technológie. Vy by ste tak nemali spoznať vôbec žiadny rozdiel od našej bežnej prevádzky. V piatok do 16:30 pre vás budeme klasicky k dispozícii na Žerotínove 87 v Šumperku a od pondelka 8:00 už nás najdete na novej prevádzke U Splavu 642, Rapotín.

Nová prevádzka Technimax

Od pôvodnej prevádzky to nie je príliš ďaleko

Žiadne odstávky, žiadne obmedzovanie prevádzky ani služieb – vieme, aké dôležité pre vás je dostať techniku ​​aj prípadnú podporu včas. Vynakladáme preto veľké úsilie aj financie, ale veríme, že to oceníte, a že hladký priebeh akcie povedie k vašej spokojnosti viac, než keby sme vyhlásili týždennú odstávku. Ďakujeme, že s nami zostávate a držte nám palce, nech náročný pracovný víkend prežijeme bez úrazov :)

Máte otázku? Kontaktujte nás!