Garancia okamžitej výmeny poškodenej zásielky

Garancia okamžitej výmeny poškodenej zásielky

Obsah článku

Vážení zákazníci, ako viete, na náš tovar a služby poskytujeme rad garancií, ktorých cieľom je dať vám pri nákupe istotu a nadštandardnú podporu, skrátka vyjsť v ústrety vašim potrebám čoby firemného zákazníka. K existujúcim garanciám vybavenia objednávky v ten istý pracovný deň až do 14:00, vybavenia reklamácie najneskôr do piatich pracovných dní a poskytnutia informácií ihneď telefonicky s odpoveďou na email najdlhšie do dvoch hodín, pridávame ďalšiu istotu, ktorá vám ušetrí nepríjemné chvíle. Ide o garanciu okamžitej výmeny poškodenej zásielky.

Aj cez vaše kladné reakcie na spôsob, akým balíme zásielky, môže nastať situácia, keď vám v dôsledku prepravy príde mechanicky poškodený tovar. Tomu sa samozrejme snažíme predísť, ale nie vždy je to z našej strany možné. Preto prichádzame s riešením aj pre chvíle, ktoré by pre vás v prípade iného dodávateľa mohli byť krušné. Ak vám od nás dorazí poškodený tovar, stačí nám hneď zavolať a problém nahlásiť. Bez komplikovaného spisovania protokolov, bez dohadovania sa a bez zvaľovania viny na druhých, vám ihneď odošleme náhradný stroj a ten poškodený na vlastné náklady stiahneme späť k nám. Jediná nepríjemnosť, ktorú vám to prinesie, bude doručenie funkčného stroja až ďalší deň.

Chcete sa vyhnúť obavám o poškodenie tovaru zo strany prepravcu? Nechcete strácať čas reklamáciami a zbytočnou administratívou? Využite našej garancie okamžitej výmeny poškodeného tovaru, ktorá automaticky platí na všetky vaše objednávky.

Objednávejte bez obáv

Potrebujete silnú pracovnú stanicu na grafiku a CAD? Obávate sa, že ťažký stroj sa pri preprave môže poškodiť? Potom vedzte, že od nás môžete objednať bez obáv – napríklad novo naskladnené stanice Dell Precision T3500 s Intel Xeon Quad procesormi, alebo nanajvýš výkonné Precisiony T7500s dvoma šesťjadrovými procesormi.

Nezabudnite ani na možnosť výmeny grafickej karty za profesionálnu nVidia Quadro 5000 – tú nájdete vždy v konfigurátore u pracovných staníc Dell Precision.

Našim cieľom je vaša spokojnosť. Verím, že keď od nás budete mať istotu garantovaných služieb a stálu zásobu kvalitnej repasovanej výpočtovej techniky, budete spokojní. A vďaka vám potom budeme spokojní aj my. Vyskúšajte si naše garancie sami jednoducho objednaním repasovanej výpočtovej techniky Dell.

Vyskúšať garancie
u notebookov
Vyskúšať garancie
u počítačoov