Doručenie na odberné miesto GLS ParcelShop

Doručenie na odberné miesto GLS ParcelShop

Ďakujeme za všetky vaše pripomienky a námety na zlepšenie, ktoré nám posielate. Jedným z opakovaných požiadaviek bolo zavedenie možnosti nechať si zásielky posielať na odberné miesta. Mnohí naši zákazníci sú cez deň často v pohybe a nehodí sa im čakať na adrese doručenia, kedy zrovna kuriér balík privezie. Odberné miesto je ideálnym riešením – nemusíte sa starať, kedy kuriér balík doručí, ale akonáhle vám príde správa, viete, kde si ho môžete vyzdvihnúť, až práve budete mať čas alebo cestu okolo.

GLS ParcelShop

Aby sme vám proces doručenia spríjemnili, implementovali sme do výberu prepravcov možnosť GLS ParcelShop. Do poľa pobočky jednoducho začnete písať mesto, kde chcete zásielku vyzdvihnúť, a hneď sa vám ponúkne zoznam dostupných adries. V ďalšom kroku košíku už zadávate iba fakturačnú adresu, dodacia sa už nerieši. Akonáhle bude zásielka doručená, kuriér vám pošle SMS a email s pokynmi pre vyzdvihnutie.

Máte ďalšie námet na vylepšenie našich služieb? Napíšte tip nášmu ombudsmanovi, za každú vašu spätnú väzbu sme vďační a zaoberáme sa jej.

Vyberte si IT Dell s doručením na odberné miesto