Dôležitá posila nášho tímu, s ktorou budete v kontakte

Dôležitá posila nášho tímu, s ktorou budete v kontakte

Daniel Šopík – prodejce

Vážení zákazníci, radi by sme vám predstavili novú posilu nášho tímu. Spoločne s Jakubom Seidlom, ktorého už väčšinou dobre poznáte, bude vaše objednávky a požiadavky vybavovať tiež Daniel Šopík. Vďaka vášmu mimoriadnemu záujmu, ktorého si veľmi ceníme, už jeden predajca skrátka nestačí.

Kolega Šopík je v procese zaúčania, ktorý môže chvíľu trvať, prosíme preto o zhovievavosť. Stále však zaručujeme naše vysoké štandardy, na ktoré sa môžete na 100% spoľahnúť – žiadna vaša otázka nezostane nezodpovedaná, opomenutá, ignorovaná,… Garancia poskytnutia informácií telefonicky ihneď, aj emailom najdlhšie do 2 hodín od dopytu, stále platí.

Ďalšieho predajcu sme hľadali naozaj dlho a usilovne a veríme, že v pánovi Šopíkovi sme našli vhodného člena tímu, ktorého kvality sami čoskoro spoznáte. Až budete volať na našu infolinku, nežiadajte prosím k telefónu pána Seidla –bez ohľadu na to, kto telefón zdvihne, vaša požiadavka bude vždy adekvátne vybavená.

Znovu ďakujeme za vašu priazeň. Práve vďaka vám sa môžeme rozrastať a poskytovať stále lepšie služby.

Dalšie články na našom blogu