Bezpečné balenie serverov Dell PowerEdge

Bezpečné balenie serverov Dell PowerEdge

V poslednej dobe sme dostali niekoľko sťažností na stav, v akom našim zákazníkom dorazili servery Dell PowerEdge. Vždy išlo o to, že boli ohnuté čelné plechy, ktoré zo servera vyčnievajú do strán. Hoci sme pri balení všetko starostlivo vykladali a obaľovali bublinkami, k ohýbanie stále dochádzalo. Servery sú dosť masívne a ťažké, a ak prepravca nakloní balík zlým smerom, evidentne žiadne množstvo bubliniek a vzduchových výplní nezabráni tomu, aby sa časť čelného panelu pod hmotnosťou servera ohla.

balenie serverov

Niektorým zákazníkom ohnutý výčnelok vadil, iným nie, ale každopádne to pre nás nebola dobrá vizitka. Preto sme sa rozhodli niečo s tým urobiť. Aj keď servery nie sú tým hlavným v našom sortimente, venovali sme čas, energiu a financie na vyriešenie problému s ich prepravou. Nakúpili sme krabice presných rozmerov na 2U servery Dell PowerEdge a každý kus sme začali zo všetkých strán obkladať presne narezanú absorpčnú výplňou, ktorá vstrebe prípadné nárazy pri preprave.

balenie serverov

Server je tak zo všetkých strán podporený výplňou, ktorá presne vyplní celú krabicu a nedovolí prenesenie tlaku na jediný bod. Aby takto zabalený server došiel pri preprave k ujme, muselo by sa stať niečo naozaj extrémneho.

balenie serverov

Ďakujeme našim zákazníkom, že nás o probléme informovali aj v prípade, že im ohnutý čelný panel nevadil a neriešili reklamáciu. Vďaka spätnej väzbe sme zistili, že sa problém vyskytuje opakovane, a mohli sme ho riešiť. Vaša spätná väzba je pre nás zásadná a nezostáva bez odozvy.

Vyberte si server Dell PowerEdge s bezpečnou prepravou