17 rokov s výpočtovou technikou Dell

17 rokov s výpočtovou technikou Dell

historie pc

Dnešného dňa slávime narodeniny, pretože od vzniku firmy Technimax ubehlo práve 17 rokov. Za tú dobu sa toho veľa udialo, ako si môžete prečítať v histórii firmy, kam každý rok pridávame informácie o najzásadnejších udalostiach a zmenách. Veríme, že naše zameranie na kvalitu tovaru aj služieb už je vám dobre známe a sme radi, že ho oceňujete.

Sami neustále bojujeme nielen o udržanie aktuálne nastavených noriem, ale aj o ich navýšenie, aby sme vám mohli priniesť ešte o trošku lepšie tovary a služby. Aby sme sa ďalší rok mohli obzrieť a videli kus práce, ktorý viedol k zvýšeniu vašej spokojnosti. Je to vyčerpávajúce boj, to iste, ale stačí sa pozrieť na zákaznícke recenzie na Heuréke, a hneď sa nám sily vracajú, pretože vidíme, že to naozaj má zmysel, že si to zákazníci všímajú a oceňujú to.

Ďakujeme vám za priazeň, ktorú nám svojimi objednávkami prejavujete. Aby ste z našich narodenín tiež niečo mal, dávame vám až do konca týždňa dopravu zadarmo na všetok tovar. Ani nemusíte nikam zadávať žiadny zľavový kód, doprava zdarma sa na vašu objednávku aplikuje automaticky. Vďaka a tešíme sa na ďalších mnoho rokov spolu.

Vyberte si techniku Dell s dopravou zdarma