Užívateľ: Neprihlásený
Blog / Novinky v Technimaxu / 15 rokov a desiatky tisíc kusov

15 rokov a desiatky tisíc kusov

Novinky v Technimaxu | 14.9.2018 | Jindřich Ropek

Práve dnes slávime 15 rokov od založenia firmy Technimax. Za tú dobu sme spracovali a predali desiatky tisíc kusov značkové výpočtovej techniky. Sme radi, že stále existujú kvalitné stroje Dell, ktoré nemajú odpracoval po základných dvoch rokoch záruky, ale veľmi dobre poslúži mnohonásobne dlhšie. O tom sme sa sami presvedčili už dávno a stále sa o tom presviedčajú ďalšie a ďalšie zákazníci.

Z posledných zmien ste iste zaregistrovali náš dôraz na kvalitu tovaru. Postupne sme zaviedli a vyladili kontrolu kvality všetkých typov techniky, ktorú prechádzajú všetky predávané kusy. Kvalitu vám preto môžeme garantovať a presne definovať, ako tiež činíme na našom blogu. Kedykoľvek u nás nakúpite, viete, čo môžete očakávať.

Čo garantujeme u každého notebooku

Ako malú pozornosť k oslave našich 15. narodenín sme pre vás pripravili dopravu zadarmo na všetok tovar. Pre jej využitie nemusíte nikam nič zadávať, ale prepravné sa v košíku automaticky prepíše na 0 €. Táto akcia platí až do stredy ráno, teda do 19.9. 8:00. Doprava zdarma je len maličké poďakovanie za vašu priazeň, ale to hlavné sa odohráva pri každej vašej objednávke, ktoré venujeme nadštandardnú starostlivosť. Ďakujeme a tešíme sa na ďalších 15 rokov :)

Počítače Notebooky LCD monitory Servery

Autor

author
ropek@technimax.cz Tel: 777452452 Pozícia: Manažér importu & predaja
Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.